Kaldi winkel locaties

Kom je gezellig een kopje koffie drinken of ben je opzoek naar een nieuwe espressomachine om thuis te genieten van Kaldi koffie? Wij verwelkomen jou graag bij een Kaldi in de buurt!

Kaldi winkel locaties

Kom je gezellig een kopje koffie drinken of ben je opzoek naar een nieuwe espressomachine om thuis te genieten van Kaldi koffie? Wij verwelkomen jou graag bij een Kaldi in de buurt!

Kaldi Alkmaar

Markstraat 13, 1811 LG Alkmaar

072-5111323

alkmaar@kaldi.nl

Meer informatie

Kaldi Amsterdam - Herengracht

Herengracht 300, 1016 CD Amsterdam

020-4286854

amsterdam@kaldi.nl

Meer informatie

Kaldi Amsterdam - Utrechtsestraat

Utrechtsestraat 129, 1027 VM Amsterdam 

020-2050923

amsterdam.utrechtsestraat@kaldi.nl

Meer informatie

Kaldi Apeldoorn

Paslaan 2, 7311 AK Apeldoorn

055-5767878

apeldoorn@kaldi.nl

Meer inf​​ormatie

Kaldi Arnhem

Broerenstraat 17, 6811 EA Arnhem 

026-4436208

arnhem@kaldi.nl

Meer informatie

Kaldi Bergen op Zoom

Kremerstr. 14, 4611 TR Bergen op Zoom

0164-201248

bergenopzoom@kaldi.nl

Meer informatie

Kaldi Delft

Molslaan 13, 2611 RJ Delft

015-2130959

delft@kaldi.nl

Meer informatie

Kaldi Den Bosch

Snellestraat 8, 5211 EN 's-Hertogenbosch 

073-7855963

denbosch@kaldi.nl

Meer informatie

Kaldi Deventer

Brink 95, 7411 BZ Deventer

0570-616599

deventer@kaldi.nl

Meer ​​informatie

Kaldi Groningen

Westerhaven 62a, 9718 AC Groningen

050-3180010

groningen@kaldi.nl

Meer ​​informatie

Kaldi Gouda

Markt 75, 2801JM Gouda

0182-582718

gouda@kaldi.nl

Meer ​​informatie

Kaldi Emmen

Derksstraat 160a. 7811AJ Emmen

0591-572002

emmen@kaldi.nl

Meer ​​informatie

Kaldi Haarlem

Gen. Cronjéstraat 24, 2021 JJ Haarlem

06-38007582

haarlem@kaldi.nl

Meer ​​informatie

Kaldi Heemstede 

Binnenweg 2, 2102 JK Heemstede.

023-2010214

heemstede@kaldi.nl

Meer ​​informatie

Kaldi Helmond  

Oude aa 8, 5701 PZ Helmond

0492-564309

helmond@kaldi.nl

Meer ​​informatie

Kaldi Hengelo

Wemenstraat 12, 7551 EX Hengelo

074-2569152

hengelo@kaldi.nl

Meer ​​informatie

Kaldi Leeuwarden 

Kleine Kerkstraat 39, 8911 DL Leeuwarden

058-2162154

leeuwarden@kaldi.nl

Meer ​​informatie

Kaldi Maastricht

Achter het Vleeshuis 25, 6211 GR Maastricht

06-28848062

maastricht.ahv@kaldi.nl

Meer ​​informatie

Kaldi Maastricht - Wycker Brugstr.

Wycker brugstraat 40, 6221 ED Maastricht

043-2030001

maastricht@kaldi.nl

Meer ​​informatie

Kaldi Spijkenisse

Nieuwstraat 5, 3201 EC Spijkenisse

0181-624720

spijkenisse@kaldi.nl

Meer ​​informatie

Kaldi Tilburg 

Willem II straat 68, 5038 BJ Tilburg 

013-5350751

tilburg@kaldi.nl

Meer ​​informatie

Kaldi Weert

Beekstraat 1, 6001 GG Weert

0495-452313

weert@kaldi.nl

Meer ​​informatie

Kaldi Zutphen

Sprongstraat 15, 7201 KS Zutphen

0575-846544

zutphen@kaldi.nl

Meer ​​informatie

Kaldi Zwolle

Luttekestraat 50, 8011 LS Zwolle

038-4290577

zwolle@kaldi.nl

Meer ​​informatie

Kaldi Zakelijk

Kaldi koffie of thee op het werk?

Kaldi Zakelijk
Dé Koffie Koopman 

Wipstrikkerallee 95, 8023 DW, Zwolle

038-8531994

zakelijk@kaldi.nl

Meer ​​informatie